Catering

W raz z rozwojem naszej Firmy rozwijaliśmy  również działalność cateringową. Niemal każda impreza nie może obyć się bez smacznych przekąsek, barku kawowego w trakcie przerwy na konferencji lub obiadu na  gali dużego wydarzenia. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w plenerach oraz obiektach zamkniętych. Stosowne dekoracje i wystroje pomieszczeń są przysłowiową wisienką na torcie.

Organizując z nami imprezę nasz szef kuchni zapewni niezapomniane doznania smakowe a wysokiej jakości obsługa kelnerska sprawi, że każdy gość będzie miał poczucie, że jest wyjątkowy. Pomagamy klientowi dostosować rodzaj i formę cateringu do jego indywidualnej potrzeby. Przy kompleksowej obsłudze zaproponujemy stosowne i klimatyczne miejsce w zależności od ilości uczestników i zasobności portfela.

Sprawdzone, pyszne, świeże

Dobry i smaczny catering podnosi rangę imprezy!!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu a nasz zespół przygotuje dla Państwa szczegółowe menu wraz z kalkulacją.

Stoły, namioty, wykończenie

Każdy kto rozważa imprezę w plenerze obawia się o to jaką pogodę będzie miał w dniu swojego święta. Czasem odrobina deszczu zepsuje wydarzenie przygotowywane pieczołowicie od kilku miesięcy.

Dlatego też proponujemy naszym klientom ustawienie hali z podłogą lub bez niej w zależności od rodzaju podłoża. Dzięki temu w trakcie słonecznego dnia mamy cień oraz zabezpieczenie przed deszczem. Namioty typu „turek” mogą być podstawą estetycznego zaplecza kuchennego oraz szatni i garderoby.

Wielkość hali oraz ilości namiotów dostosujemy do ilości Państwa gości. Nasi dekoratorzy, wykorzystując tkaniny i kwiaty zamienią surową przestrzeń namiotu w elegancką salę bankietową.

Stoliki i krzesła ubieramy w białe obrusy i narzuty a dzbanuszek z kwiatami na stole wraz z serwetami dopełniają całości.

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.