Imprezy firmowe i gale

Wydarzenia specjalne powszechnie nazywamy Galą. Jak podnieść zwykłe wydarzenie firmowe do rangi Gali? Pytanie które spędza sen z powiek Naszych klientów dla nas jest normalnym wyzwaniem. Dziś już nie wystarczy stół przykryty białym obrusem, rosół i schabowy z kapustą.

Zapewnimy Państwu właściwą oprawę audio wizualną, scenografię, dekoracje, program artystyczny, konferansjer, dokumentację fotograficzną i filmową, hostessy oraz pokazy towarzyszące takie jak grupy taneczne i muzyczne.

Planowanie i realizacja

Postawione przed nami cele zmuszają nas do efektywnego planowania zadań. Bez względu na to jaką imprezę będziemy realizować do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Planowanie wydarzenia rozpoczynamy od pierwszej rozmowy z naszym Klientem tak, aby zoptymalizować czas. A czas to pieniądz. Dzięki temu unikamy niepowodzeń i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Wariantowość planowania daje możliwość Naszym zleceniodawcom wybór optymalnie najlepszego rozwiązania. Wyznaczenie kilku ścieżek prowadzi do tego, że zawsze wiemy „jak”, „gdzie”, „kiedy”. Planowanie jest warunkiem koniecznym do właściwego zrealizowania Państwa celów.

Obsługa i prowadzenie

Konferansjer, to osoba która poprowadzi wydarzenie w taki sposób, że zapadnie ono na długo w pamięci. Uwypukli istotne tematy, rozbawi żartem ale nie przytłoczy i zdominuje estrady. Współpracują z nami konferansjerzy z doświadczeniem radiowym i estradowym z dużym muzycznym doświadczeniem. Nie brak również aktorów dużych i małych form teatralnych i filmowych. Proponujemy tylko sprawdzonych mistrzów sztuki słowa żywego.

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.