Imprezy plenerowe

Firma „SARA” powstała w 2000 roku i od samego początku działa w branży zajmującej się organizacją wydarzeń o szerokim spektrum. W krótkim czasie na stałe zagościła na rynku małopolski a następnie rozszerzyła działalność na inne rejony kraju. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy Naszym klientom, którzy stawiali przed nami co raz trudniejsze zadania a z nimi rosło nasze doświadczenie. Organizujemy dni miast, imprezy firmowe i prywatne o charakterze kompleksowym. Zabezpieczamy technikę sceniczną, agregaty prądotwórcze, ochronę i zezwolenia na organizację eventu.

W trakcie wydarzenia trudno sobie wyobrazić aby nim zabrakło urządzeń dmuchanych, sportowo rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiadamy własne urządzenia zabawowe w postaci zjeżdżalni, dmuchanych placów zabaw, suchych basenów, zamków dmuchanych, euro bungee, karuzele i kolejki elektryczne. Do wspólnej rywalizacji na piknikach firmowych świetnie nadają się urządzenia wipe out, rodeo, sumo, bungee run, coloseum i inne. Tak duża „flota” własnych urządzeń pozwala nam zadowolić każdego nawet najbardziej wybrednego klienta.

Dla dzieci

Nasza firma powstała z myślą o zapewnieniu niezapomnianej zabawy dla dzieci i młodzieży. Zaufały nam osoby prywatne, przedszkola, szkoły, gminy, firmy, stowarzyszenia, miasta…

Szeroki wachlarz sprzętu jakim dysponuje firma Sara umożliwia przeprowadzenie najróżniejszych zabaw, współzawodnictwa, konkursów i wydarzeń kulturalnych czy rozwojowych.

Każdej imprezie dodamy prestiżu i zapewnimy brak nudy.

Dla firm

Bogate doświadczenie, elastyczność i najwyższy standard świadczonych usług pozwala nam na oferowanie Państwu kompleksowej organizacji imprez.

Pracowaliśmy zarówno dla mikroprzedsiębiorstw jak i bardzo dużych, ogólnie rozpoznawalnych firm. Każdy klient jest dla nas ważny bez względu na rozmiar przedsięwzięcia.

Kładziemy nacisk na wygląd sprzętu oraz jakość obsługi co zaowocowało zaufaniem i cykliczną organizacją imprez przez naszą firmę.

Kulturalne i inne

Nasza firma działa na rynku imprez oraz wydarzeń plenerowych świadcząc profesjonalne usługi zarówno dla osób prywatnych, firm jak i instytucji państwowych czy stowarzyszeń.

Bogate referencje oraz cykliczne świadczenie usług to nasza najlepsza wizytówka.

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.