Koncerty

Organizacja koncertu, to niezwykle ważne wyzwanie. I tylko na pozór wydaje się to prostym przedsięwzięciem. Wystarczy przywieźć „kratę”, trochę „światełka” i parę „paczek”. Nic bardziej mylnego. Już na etapie planowania należy się zastanowić jakiego artystę chcemy zaprosić do współpracy. To bowiem generuje kolejne pytania i zadania. Czy wykonawca pasuje do wydarzenia? Czy publiczność będzie zadowolona? Jaki dobrać rodzaj nagłośnienia i oświetlenia? A co w garderobie? Nie od dziś wiadomo, że są artyści o specyficznych potrzebach. To wszystko zrobimy za Ciebie! Dołożymy wszelkich starań aby słuchacze wyszli z koncertu z uśmiechem na twarzy i masą pozytywnych emocji.

W trakcie naszej przygody z organizacją imprez plenerowych i artystycznych mieliśmy przyjemność współpracować z większością polskich i nie tylko wykonawców. Każdego roku przygotowujemy kilkadziesiąt koncertów, co dało nam ogromne doświadczenie. Potrzeby wykonawców i technika sceniczna nie ma dla nas tajemnic. Za każdym razem z uwagą przyglądamy się wymaganiom technicznym zespołu a następnie konsultujemy je z managerem artysty, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w trakcie realizacji.

Wykonawcy

Właściwy dobór wykonawcy, to jedn z najistotniejszych elementów każdego wydarzenia. To od charakteru imprezy zależy jakiego wykonawcę należy zaprosić. Przez blisko dwadzieścia lat naszej działalności obsługiwaliśmy techniką sceniczną wielu artystów takich jak: Bratanki, VOX, Ich Troje, Lady Pank, Oddział Zamknięty, Kombii, Muniek Staszczyk,  Tomasz Karolak, Leszek Możdżer, Dawid Kwiatkowski, Blue Cafe, Jan Wojdak i wielu innych, których nie sposób wymienić.

Technika sceniczna i obsługa

Bogate doświadczenie naszych akustyków i oświetleniowców, właściwy dobór sprzętu i  parametrów technicznych pozwalają nam wykonać największe realizacje. Na życzenie klienta dodatkowo możemy zamontować modułowe telebimy led w dowolnej konfiguracji i wielkości ekranu.

Bezpieczeństwo i dobra zabawa

Za bezpieczeństwo imprezy zawsze odpowiada organizator. Nikt z nas nie chciałby mieć zepsutego wydarzenia ze względu na brak prawidłowego zabezpieczenia. Odpowiednia liczba ochrony, wsparcie straży miejskiej i policji oraz zabezpieczenie medyczne i straży pożarnej, to podstawa. Tym samym przed przystąpieniem do organizacji imprezy należy przygotować wszystkie stosowne dokumenty aby uzyskać wszystkie pozwolenia zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych.

Nie wiesz jak się poruszać w gąszczu przepisów? Chętnie zrobimy to za Ciebie!

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.