Pokazy i inne atrakcje w plenerze

W naszej ofercie nie może zabraknąć atrakcji towarzyszących każdemu wydarzeniu w postaci pirotechniki, pokazów laserowych wraz dźwiękiem, pokazów sokolniczych połączonych z wystawą ptaków drapieżnych, teatru ognia, pokazów barmańskich, tanecznych par zawodowych połączonych z mini szkołą tańca.

Animatorzy, szczudlarze…

Każda szanująca się instytucja posiada swojego clowna. I tak jest i u nas. Znajdziecie Państwo u nas clowna, szczudlarzy, animatorów malujących profesjonalnie buźki milusińskich, prowadzących warsztaty plastyczne, zręcznościowe. Nasi aktorzy poprowadzą interaktywne zajęcia z zakresu ekologii czy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Bogate kontakty z bractwami rycerskimi zapewniają nam duże możliwości inscenizacyjne z różnych epok historycznych. Walki rycerskie w strojach i zbrojach dobranych z wielką starannością o szczegóły budzą zainteresowanie publiczności.  Uśmiechnięci wykładowcy w ciekawy sposób wyjaśnią skąd bierze się prąd i czy gaz jest bezpieczny. Do każdej grupy wiekowej dostosujemy blok tematyczny oraz skalę trudności. Dla starszych przejażdżki w terenie 4×4, kasyno w którym bez ryzyka można sprawdzić swoich sił przy stołach ruletki czy pokera.

Pokazy sokolnicze

Pokazy sokolnicze są najpiękniejszą formą prezentacji ptaków drapieżnych. Jednocześnie pozwalają dzieciom, młodzieży i dorosłym obcować z jakże pięknymi i majestatycznymi ptakami. W trakcie pokazów prowadzone są zajęcia na których uczestnicy dowiedzą się gdzie i w jakich środowiskach poszczególne gatunki żyją, jak się rozmnażają i wiele innych tajemnic.

Różnorodność gatunków które prezentujemy w postaci sokołów, różnych gatunków jastrzębi oraz sów niezmiennie wywołuje radość na twarzach uczestników wydarzenia. Możliwość wzięcia ptaka drapieżnego na rękawicę dopełnia szczęścia każdego uczestnika pokazów czy też warsztatów eco.

Występy artystyczne

Występy artystyczne i ich różnorodność powodują, że program artystyczny będzie się podobał lub też nie. A chodzi nam o niezapomniane wrażenia, których chcemy dostarczyć w trakcie naszego eventu. Występy wokalno muzyczne, taneczne, teatralne, zaprezentowanie różnych sztuk walki powodują, że program jest bardzo atrakcyjny. Jeśli nie masz pomysłu jak wzbogacić swój my wesprzemy Cię swoją wiedzą.

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.