Wynajem sprzętu

W naszej Firmie istnieje profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rozrywkowego dla dzieci i młodzieży. Specjalne promocje dla szkół i stowarzyszeń oraz promocje przysparzają nam stałych klientów. Jeżeli Państwo są zainteresowani naszym sprzętem i jego wynajmem skonfigurujemy go specjalnie na miarę potrzeb. Nasz sprzęt sprawdzany jest każdorazowo przed imprezą.

Skontaktuj się z nami a udzielimy szczegółowych informacji wraz z kalkulacją.

Wynajem urządzeń zabawowych, to nasza specjalność. To już prawie dwadzieścia lat jak w naszej Firmie pojawiło się pierwsze dmuchane urządzenie zakupione w Anglii. Od tego czasu co roku przybywało kolejnych urządzeń a z nimi naszego doświadczenia. Bardzo szybko się okazało, że zadbany sprzęt, to gwarancja sukcesu. Zadowolenie najmłodszych klientów jest dla nas priorytetem. To Ci najmniejsi ale najważniejsi nasi klienci wyznaczali nam kierunki działania.

Ogromny wybór, pełna kompleksowość

Bogaty wybór sprzętu sportowo rekreacyjnego, zjeżdżalni, torów przeszkód, aktywnych placów zabaw, suche baseny, euro bungee, kolejki elektryczne i karuzele dają Naszym klientom możliwość dowolnej konfiguracji urządzeń w zależności od potrzeb i charakteru eventu. A to wszystko w jednym miejscu. Czysty i zadbany sprzęt z którego jesteśmy dumni. Posiadamy we własnej flocie urządzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zróżnicowana oferta pozwala zadowolić najwybredniejszego klienta.

Jakość i obsługa

Bogate doświadczenie, elastyczność i najwyższy standard świadczonych usług pozwala nam na oferowanie Państwu kompleksowej organizacji imprez.

Pracowaliśmy zarówno dla mikroprzedsiębiorstw jak i bardzo dużych, ogólnie rozpoznawalnych firm. Każdy klient jest dla nas ważny bez względu na rozmiar przedsięwzięcia.

Kładziemy nacisk na wygląd sprzętu oraz jakość obsługi co zaowocowało zaufaniem i cykliczną organizacją imprez przez naszą firmę.

Zobacz szczegóły

Wyśmienita zabawa i konkursy

  • Urządzenia pneumatyczne – kilkanaście różnego rodzaju dmuchańców o różnym przeznaczeniu i dla osób w każdym wieku. Od tradycyjnych zjeżdżalni poprzez suche baseny dla dzieci aż po dyskotekę czy sprzęt do grupowego współzawodnictwa.Wyśmienita oferta która może być skierowana do dzieci i młodzieży jak również do osób starszych.
  • Sprzęt do współzawodnictwa – indywidualnego oraz grupowego. Rodea, boxer, grupowa zabawa w żywe piłkarzyki, przeciągania liny, strzelanie z łuku czy wyścigi na „nartach” to tylko niektóre przykłady tego jakie zabawy możemy zorganizować.
  • Urządzenia mechaniczne – takie jak euro bungee to wyśmienita zabawa dla wszystkich nie bojących się odrobiny wysiłku.

Catering

Współpracujemy tylko z najlepszymi… od lat. Gwarantujemy pełna kompleksowość w obsłudze imprez organizowanych dla Państwa. Od zapewnienia dowolnego rodzaju kuchni poprzez wynajem namiotów, stołów, ławek, grillów, kelnerów, wystroju i obsługi.

Obsługiwaliśmy kameralne imprezy jak również kilkutysięczne wydarzenia dla globalnych światowych firm.


Oprawa muzyczna i nie tylko

  • Muzyka i scena – od najmniejszych, kameralnych nagłośnień po zapewnienie najlepszego sprzętu dostępnego na naszej szerokości geograficznej wraz z wymarzonym zespołem. Dysponujemy najbardziej profesjonalną technologią sceniczną oraz ludźmi którzy o nagłośnieniu i scenach wiedzą wszystko
  • Prowadzenie imprez – z dowolnym przekazem. Dla dzieci, firm, kulturalnie, sportowo, integracyjnie…

Otwartość i kompleksowość

Wyróżnia nas jakość świadczonych usług. Przez lata budowaliśmy naszą ofertę oraz zdobywaliśmy zaufanie wśród coraz to szerszego grona klientów. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie racjonalne wymagania jakie zostaną przez Państwa nam postawione.

Atrakcyjne warunki

Nasza firma działa na rynku imprez oraz wydarzeń plenerowych świadcząc profesjonalne usługi zarówno dla osób prywatnych, firm jak i instytucji państwowych czy stowarzyszeń.

Bogate referencje oraz cykliczne świadczenie usług to nasza najlepsza wizytówka.

Zaufanie oraz gwarancje

Firma Sara organizowała imprezy w większości województw w Polsce. Dysponujemy dokumentacją oraz referencjami potwierdzającymi jakość świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy instytucjami państwowymi co owocuje obustronnym zadowoleniem i zapewnieniem świetnej zabawy.